אודותינו

חברת עדן מיחזור מתמחה במיחזור ציוד אלקטרוני, פלסטיק ומתכות. אנחנו קונים ומוכרים אריזות כגון חביות, מיכלי מיים  (קוביות 1000 ליטר) ושקי ענק. כמו כן אנו נותנים שירותי פנוי מלאים ומחסנים.

מחפשים חברה שמבצעת איסוף ופינוי של פסולת אלקטרונית? זקוקים למיחזור פלסטיק? פנו לעדן מיחזור.
רוצים לייעל את העסק? מחפשים להשתמש באריזות ממוחזרות? בעדן מיחזור קיים מלאי רחב של אריזות ממוחזרות ומחודשות. ניתן למצוא אצלנו שקי ענק, חביות ומיכלי 1000 ליטר,
חברת עדן מיחזור מבטיחה לתת שירות מעולה, ייעוץ מקצועי וללא עלות ומחירים אטרקטיבים.

השירותים שלנו

מיחזור פסולת אלקטרונית –אנחנו בעדן מיחזור אוספים ממכם את הפסולת האלקטרונית וממחזרים את המוצרים על פי התקנים הרלוונטיים לתחום. בטיפול בפסולת אלקטרונית אנו מקפידים על תהליכים נכונים שמונעים פליטת חומרים רעילים ומזיקים. השירות ניתן ללא עלות.
פתרונות אריזה – אנו בעדן מיחזור ממחזרים אריזות מכל הסוגים, חביות פלסטיק, חביות מתכת, ביג בגים, שקי ענק ומיכלי מיים(קוביה 1000 ליטר). אנו יכולים לספק לכם אריזות משומשות או מחודשות בהתאם לדרישות ולצרכים של העסק שלכם.
מיחזור פלסטיק –חברת עדן מיחזור מתמחה במיחזור מוצרי פלסטיק משומשים. אנחנו מפרידים את המוצרים וממינים את החומרים השונים. הכול מבוצע בתהליכים בטיחותיים ומפוקחים.
פינוי מחסנים – חברת עדן מיחזור מציעה ללקוחות שירות של פינוי מחסנים, חצרות, מקלטים וכל מקום שיש בו תכולה מיותרת.
רכישת ציוד אלקטרוני להשמשה –  רכישת ציוד IT, מלאי ישן או כל ציוד אלקטרוני אחר שניתן להשמשה. נשמח להגיע לפגישה ראשונה ללא עלות ולתת הערכת שווי לציוד שברשותכם.

המטרה שלנו 

המטרה שלנו בעדן מיחזור היא לעזור לכם ולשמור על הסביבה.
אנו נותנים שירות מקצועי ומתקדם ביותר בתחומי המיחזור. אתם תגדירו את הצורך ואנו נדאג לספק לכם את הפתרון האידיאלי עבורכם בצורה מקצועית ובמחירים מעולים.

למה כדאי לכם לעבוד עם עדן מיחזור?

» אנו שומרים על איכות הסביבה.
» המחירים שלנו אטרקטיביים.
» אנו מכירים את התחום ויודעים לתת פתרונות מקצועים ומותאמים ללקוח
» השירות שלנו מהיר ואיכותי
» אנחנו אמינים והוגנים

הצטרפו גם אתם ללקוחות המרוצים של עדן מיחזור.
פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ חינם, או התקשרו 0545616124