איסוף ופינוי פסולת אלקטרונית

שירותי פינוי פסולת אלקטרונית
אם אתם עסק, חברה או מפעל, המידע הזה הוא בשבילכם.
הצטברה לכם פסולת אלקטרונית ואתם לא יודעים איך ומה צריך לעשות איתה? רוצים להיפטר ממלאים ישנים?
עושים סדר במחסנים?
בשביל זה אנחנו בעדן מיחזור קיימים.

מה מוגדר כפסולת אלקטרונית?

פינוי פסולת אלקטרוניתכל ציוד אלקטרוני שמופעל באמצעות מעגל חשמלי או שדה אלקטרומגנטי ויצא משימוש נקרא פסולת אלקטרונית.
פסולת אלקטרונית יכולה להיות כל מכשיר חשמלי, שהיה בשימוש ביתי, משרדי או במפעל.
החל ממכונות תעשייתיות דרך מחשבים, צגים, טלפונים ניידים, סוללות, ציוד היקפי כמו אל פסק, שרתים וכו'.
גם כרטיסים אלקטרונים וחלקי מערכת יכולים להיות פסולת אלקטרונית.
אז אם גם לכם תקועים ארגזים כאלו במחסן. זה הזמן לעשות סדר. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נפנה לכם את הבלאגן.

איסוף ופינוי פסולת אלקטרונית – למי זה טוב?

לכל עסק, חברה או מפעל, גם אם הם קטנים ובטח ובטח אם מדובר במפעל גדול מצטברת פסולת אלקטרונית ופלסטית. כמעט כל מוצר שאנו מייצרים היום מכיל בתוכו פלסטיק ורכיבי אלקטרוניקה כגון כרטיסים, שבבים וכו'. תהליכים רבים כגון שינויים ופיתוחים חדשים, בלאי, עודפי ייצור ונפל מסדרות, יחד עם החלפת ציוד ישן ושינויים ארגוניים בתוך החברה יוצרים מצב בו מצטברת כמות גדולה של פסולת וציוד אלקטרוני ישן. פסולת זו לא ניתן לפינוי לפח האשפה הקרוב ומצריכה טיפול מיוחד.

אז אם יש לכם מחסן מלא או אפילו כמה ארגזים של פסולת וציוד אלקטרוני שאין לו שימוש, אתם זקוקים לשירותי איסוף ופינוי פסולת אלקטרונית של עדן מיחזור.

למה צריך לפנות את הפסולת האלקטרונית?

כמות הפסולת האלקטרונית בעולם גדלה כל שנה. טיפול לא נכון בפסולת האלקטרונית יכול לגרום לפגיעה חמורה בסביבה. ההשפעה המזיקה נגרמת בעיקר מהחומרים הרעילים מהם מורכבת הפסולת כגון עופרת, כספית, קדמיום, נחושת, ניקל ועוד. רכיבים אלו לא מתכלים ומשחררים חומרים מסוכנים לאדמה. הדבר יכול לגרום לזיהום קרקעות, מקורות מיים ואף לזיהום אוויר.
כדי להפחית את הפגיעה הנגרמת לסביבה מטיפול לא נכון בפינוי של פסולת אלקטרונית, יצא ב2014 חוק "הפחתת פסולת אלקטרונית ומחזורה". חוק זה מעביר את האחריות לטיפול בפסולת האלקטרונית לחברות וליבואנים. החוק מגדיר את האחראים לטיפול בפסולת וכן קובע סדרה של פעולות הנדרשות לביצוע פינוי וטיפול נכונים בפסולת האלקטרונית.

עדן מיחזור מתמחה באיסוף ופינוי פסולת אלקטרונית

פנו אלינו עוד היום. אנחנו נגיע למקום על מנת לאסוף את הפריטים במהירות האפשרית. נעשה עבודה יעילה ומהירה על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר וכל זאת, ללא עלות מצידכם. העבודה אצלנו מתבצעת במקצועיות רבה תוך הקפדה על כל הכללים ותקני הבטיחות. אנחנו כאן כדי לעזור לכם. יחד נשמור על הסביבה נקייה יותר כי מיחזור זו הדרך שלנו לעזור לכם ו לסביבה.

זקוקים לאיסוף ופינוי אלקטרוניקה?רוצים שירות וייעוץ מקצועי? עדן מיחזור זו הכתובת שלכם.