מיחזור פלסטיק

מיחזור פלסטיק למען הסביבה. שמרו על איכות הסביבה והקפידו למחזר את פסולת הפלסטיק בצורה נכונה

כולנו מודעים לכך שכמויות גדולות של אשפה גורמת לפגיעה מתמשכת בסביבה ובדילול המשאבים. לשם התמודדות עם העניין, מעודדים כיום בישראל ובכל העולם למחזר חומרים בכלל ומיחזור פלסטיק בפרט. כך נמנע שימוש עודף בחומרי גלם ונמנע זיהומים סביבתיים בגין פסולת מוטמנת מרובה.

חשיבות מיחזור פלסטיק

פלסטיק נחשב לחומר עמיד מאוד ותהליך ההתכלות שלו אורך אלפי שנים. שריפה של פלסטיק, גם היא לא אפשרית כיוון שהפלסטיק הנשרף פולט גזים מזיקים שיוצרים מפגע אקולוגי וסביבתי. אז מה כן? מיחזור פלסטיק זה הפתרון.

מה אנחנו מציעים?

» שירות פינוי פלסטיק מכל הארץ
» מיחזור פלסטיק כגון יריעות פלסטיק, חלקי מוצר, שאריות מהיצור, לוחות למיניהם ועוד
» ייעוץ בנושא מיחזור פלסטיק

איך מטפלים בפסולת פלסטיק

מיחזור – ניתן להבחין בסוגים שונים של פלסטיק שמשמשים עבור מטרות שונות. סוגים רבים של פלסטיק ניתן למחזר. תהליך המיחזור יכלול מיון יסודי, גריסה, המסה וגרעון של החומר. כך מתקבל מחדש חומר גלם עבור יצירת מוצרים חדשים.
שימוש מחדש – יש מקרים בהם אין צורך לגרוס ולהמס את החומר ואפשר לעשות במוצר שימוש חוזר.

מיחזור ופינוי פלסטיק – עדן מיחזור לשירותכם

מיוון פסולת הפלסטיק 
אמנם הפלסטיק משמש אותנו בתחומים רבים אך יש לדעת כי יש מספר סוגים של פלסטיק. אי אפשר למחזר מספר סוגים של חומרי גלם יחד. לכן אנחנו נבצע מיון יסודי בו נפריד את סוגי הפלסטיק זה מזה, וכן נסיר את התוויות שעל המוצרים, כדי לאפשר מיחזור יעיל. על כל מוצר קיים סימון של חיצים. סימן זה מספר על האפשרות למחזר את החומר. הסימון שבתוך הסמל יגדיר את סוג החומר המדויק שעל פיו ייבחר אופן המיחזור.
שמירה על איכות הסביבה ועבודה בתקנים מחמירים
גם בתהליך המיחזור עלולים להיווצר נזקים אקולוגיים. מסיבה זו חשוב לוודא כי בוחרים בחברה הפועלת בצורה מבוקרת ועל פי תקנים האירופאים הקשורים לתחום. פעילות מבוקרת מונעת נזקים ומשיגה תוצאות איכותיות של חומר גלם לייצור נוסף – ללא פליטה של חומרים מזיקים.
שירות מהיר ומקצועי
אצלנו תקבלו שירות מקצועי שכולל פינוי מהיר ויעיל של הפסולת. אנחנו נגיע למקום על מנת לפנות את הפלסטיק. ניתן לכם חוות דעת מקצועית על הטיפול המתאים בפסולת הפלסטיק שלכם. כמו כן אתם יכולים להיות רגועים כי אנחנו נמחזר את הפלסטיק בצורה בטיחותית תוך ביצוע הפעולה בצורה מבוקרת וללא פגיעה אקולוגית.

יש לכם מוצרי פלסטיק שמיועדים למיחזור? רוצים לעזור לסביבה? במקום לפגוע בסביבה ולדלל משאבים ע"י טיפול לא נכון בפסולת הפלסטיק שלכם – פעלו בצורה חכמה וירוקה, פנו לעדן מיחזור עוד היום.

עדן מיחזור זה המקום עבור מיחזור פלסטיק מקצועי, יעיל ומהיר.