אריזות ממוחזרות

שימוש באריזות ממוחזרות, טוב לעסק ותורם לאיכות הסביבה

בשנים האחרונות גדלה המודעות לשמירה על איכות הסביבה. מיחזור נעשה נושא חשוב שיש לתת עליו את הדעת. כחלק מנושא המיחזור, התפתח תחום חדש – שימוש ומיחזור אריזות.
חברות רבות קונות אריזות ממוחזרות לשימוש שוטף או מוכרות את האריזות שהצטברו אצלן למיחזור.
כבעלי עסק אתם בוודאי נדרשים לרכוש כל שנה אריזות מסוגים שונים לשימוש השוטף בעסק או במפעל. אריזות אלו, כגון חביות מסוגים שונים, שקי ענק ומיכלי מים יכולות להיות יקרות. רכישה של כמויות גדולות, כל שנה, עשויה להיות מעמסה גדולה על העסק.

סוגי האריזות שאנו מציעים

אנחנו בעדן מיחזור רוכשים אריזות במצב טוב, מנקים ואורזים אותן. במלאי שלנו אנו מחזיקים מגוון של אריזות ממוחזרות למכירה, חביות מסוגים שונים, שקי ענק ומיכלי מים / קוביות 1000 ליטר.

» חביות  – אנו יכולים לספק מבחר גדול של חביות פלסטיק, חביות מתכת ואפילו חביות בתקן UN. החביות במצב מצויין, נקיות ומוכנות לשימוש חוזר.

» שקי ענק – ביג בגים ממוחזרים משמשים בדרך כלל לאחסון חומרים יבשים כגון פלסטיק או חומרי גלם. הם מרוקנים וניתנים לשימוש חוזר עבור אחסון פסולת, שבבי נסורת, חלקי ברזל ועוד. קיימים במגוון גדלים. למידע נוסף על שקי ענק, לחץ כאן

» מיכל מים / קוביות 1000 ליטר –  לאחר שטיפה וניקיון ייסודי, הקוביות ניתנות לשימוש חוזר. ניתן לרכוש קוביות ממוחזרות או קוביות מחודשות בהתאם לצורך ולשימוש. למידע נוסף על קוביות 1000 ליטר, לחץ כאן