ביג בג / שקי ענק

 שקי ענק לתעשייה

שקי ענק

חברות רבות משתמשות באופן קבוע בשקי ענק / ביג בג.
השקים משמשים לאחסון ושינוע מוצרים בתחומים מגוונים.

אנו בעדן מיחזור מציעים לכם מגוון ביג בג / שקי ענק.

השקים נועדו לאפשר לכם לארוז בצורה נוחה ובטוחה את החומר הרצוי ולהעביר אותו למקום היעד בשלום וללא נזקים.
יש לכם שקים במצב טוב? נשמח לקנות אותם ממכם.
מחפשים שקים? צרו קשר לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

התאמה מדויקת של השקים לצורך שלכם

» גודל השק והגבלת משקל  – מה נפח החומר שעליכם לארוז? מה משקל הסחורה המיועד בכל שק?  אצלנו בעדן מחזור תוכלו להתרשם ממבחר שקי ענק בגדלים, צורות ויכולת נשיאה שונות. בהתאם לדרישות המוצר, נתאים את השקים הרלבנטים לכם.
» עמידות – ניתן לבחור את רמת העמידות של השק.
עבור שימוש קצר מועד מספיק יהיה לבחור שקים שאינם עמידים במיוחד. אך עבור שימוש ממושך יותר ובתנאי חוץ יהיה צורך לבחור שקי ענק עמידים במיוחד.
» ציפוי הגנה  – יש מקרים בהם קיים צורך באריזת חומר יבש שלא יבוא במגע עם נוזלים. עבור מקרים אלו נוצרו שקים שלהם ציפוי מיוחד. ציפוי זה נועד ליצור הפרדה בין תכולת השק ובין נוזלים שעשויים להיות בסביבת השק. ציפוי זה יבטיח שהתכולה בשק הביג בג לא תהיה במגע עם נוזלים ולא תפגע בגינם.
» תפעול – את השקים יש להעביר ממקום למקום. ישנן צורות שונות של לולאות הרמה וגדלים שונים. מקרים  אחדים ניתן להסתפק בשתי לולאות בלבד אולם בד"כ יהיו לשקים ארבע לולאות הרמה.

שקי ענק וביג בגים מחודשים

עלות של שימוש בשקים חדשים יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים בשנה. בשימוש בשקים מחודשים אתם מקבלים את אותה התמורה אך בעלות נמוכה. שימוש בשקים ממוחזרים יחסוך לכם הרבה כסף. השקים מגיעים אליכם נקיים ותקינים לשימוש כך שהיעילות שלכם לא תפגע והרווחיות תעלה.

היתרונות של שקי הענק /  ביג בג שלנו

» התאמה מלאה – אנחנו בעדן מיחזור מתאימים לכל לקוח את השק במדויק לצרכיו. לאחר שהלקוח מגדיר את הצורך והשימוש העתידי אנחנו נדע תאים לו את השק המושלם. שק שיענה במדויק על הצרכים שלו.
» איכות וניקיון – השקים עוברים תהליך ניקוי ונארזים בדחיסה לחבילות, וכך מתאפשר שימוש נוח ויעיל.
» מגוון צרכים – שקי הענק מתאימים לצורכי תעשייה, חקלאות, מיחזור ועבודות שטח. השימוש בהם מאפשר פעולה נוחה ובטוחה תוך ניצול מקסימלי של המשאבים וכוח האדם.
»בטיחות – כאשר משנעים תכולה או יבול חקלאי חשוב שכל החומר יגיע ליעדו בשלמות וללא נזקים. אנחנו בעדן מיחזור מציעים לכם פתרונות בטיחותיים לכל צורך ולכל מטרה. ביג בג, באלה וכן שקי ענק. הללו מתאימים למשך הזמן בו החומר יהיה בשק כך שהוא לא יתכלה או ישתפשף במהלך השימוש.

פנו לעדן מיחזור לרכישת ביג בג / שקי ענק

אצלנו תוכלו להתרשם ממבחר רחב של ביג בג / שקי ענק. תקבלו ייעוץ מקצועי והתאמה אישית לדרישות שלכם. כי אנחנו חותרים לספק לכל לקוח את המענה המדויק והמקצועי ביותר.
לקבלת הצעת מחיר, לחצו כאן
הצטרפו גם אתם ללקוחות המרוצים שלנו. הזמינו בעדן מיחזור את השקים שאתם צריכים!