חביות מתכת

חביות מתכת ממוחזרות לאחסון ושינוע חומרים שונים

חביות מתכתחביות מתכת קימות במגוון של גדלים החל מ50 ליטר ועד 220 ליטר.

ניתן להשיג חביות עם שני פתחים קטנים או עם מכסה עליון נפתח (מוחזק בחבק מתכת).

אנחנו מקפידים לבצע ניקיון יסודי לכל חבית. כך שכאשר אתם רוכשים אצלנו חביות, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים מוצרים נקיים וראויים לשימוש.

צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית.

בקניית חבית ממוחזרת מעדן מיחזור אתם חוסכים כסף ועוזרים לסביבה.

חביות מתכת בתעשייה

חביות מתכת נפוצות מאוד בתחומי התעשייה. חביות אלו נועדו לאפשר אחסון של חומרים שונים וכן העברה של חומרים ממקום למקום. בין אם מדובר במוצרי מזון ובין אם בחומרי סיכה או קוסמטיקה – חשוב מאוד שהחביות תתאמנה למטרה לשמה הן נועדו. זו הסיבה לכך שאם יש לכם צורך בחבית מתכת עליכם לפנות אלינו, חברת עדן מיחזור, חברה מקצועית שמתמחה בתחום. אנו נספק לכם חביות שמתאימות לשימוש שלכם.

חביות מתכת – לשימוש נכון ומועיל

אצלנו תוכלו להשיג מבחר חביות מתכת בגדלים שונים. חביות קטנות יחסית בקיבולת של ארבעים ליטר. ועד לחביות גדולות שמכילות 220 ליטר.
החביות מגיעות במספר סוגים מבניים. יש חביות שניתן לפתוח את כל החלק העליון שלהם בעזרת מכסה. קיימים מכסי הברגה לעומת מכסים שמוצמדים לחבית בעזרת בנד מתאים. לעומת זאת יש חביות סגורות שלהן שני פתחים קטנים הנסגרים בפקקי הברגה.
חשוב מאוד להתאים את החבית  לצורך ולשימוש שלכם וזאת כדי לאפשר שימוש נוח ומועיל שמתאים בדיוק למטרה. כך לדוגמה, עבור חומרים גרגירים או אבקתיים מתאים יהיה לבחור בחבית בעלת פתח רחב, כך אפשר יהיה לרוקן או למלא בפעם אחת את החבית. לעומת זאת לחומר נוזלי נוח יותר להשתמש בחבית בעלת שני פתחים.
התאמה לחומר – יש חומרים שמזיקים למתכת, ולכן לא יהיה נכון לבחור בחבית מתכת עבור אחסונם. לעומת זאת יש חומרים רבים שאין כל נזק כאשר הם באים במגע עם מתכת ולא תהיה מניעה מלהשתמש בחביות מתכת.
חביות בציפוי אפוקסי – אפשרות נוספת עבור חומרים שלא מתאים לאחסן אותם במתכת, היא שימוש בחביות אפוקסי. מדובר בחביות שעברו תהליך שמתאים אותם לשימוש גם במגע עם מתכת. ציפוי אפוקסי בצבע לבן בחלק הפנימי של החבית יתאים את החבית לשימוש עם חומרים שונים.

חביות למגוון מטרות ובמחירים אטרקטיביים

אנחנו בחברת עדן מיחזור מספקים חביות למגוון מטרות. על מנת לספק ללקוחות חביות במחירים משתלמים ונוחים אנחנו ממחזרים חביות. וזה אומר שלאחר שנעשה שימוש בחבית נבצע תהליך של ניקיון בעזרת מכשור מקצועי – ייעודי, ונוודא כי החבית מתאימה לשימוש חוזר. אתם תקבלו לידיכם חבית שאמנם נעשה בה שימוש, אך היא עברה תהליך ניקוי והיא מותאמת לשימוש נוסף. אתם יכולים לאחסן בה את החומרים שלכם ללא כל חשש. אנו עושים כל מאמץ לספק לכל לקוח באשר הוא את החבית המתאימה והרצויה בהתאם לצורך שלו. כל החביות שלנו עומדות בתנאים ומתאימות לשימוש עבור אחסון מוצרים שונים.

צרו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ והצעת מחיר