חביות פלסטיק

חביות פלסטיק ממוחזרות לצרכים תעשייתיים ולמגוון שימושים.

מעוניינים לרכוש חביות פלסטיק? משנעים חומרים שונים? מחפשים חביות פלסטיק
אצלנו, בעדן מיחזור,  תוכלו להשיג חביות פלסטיק ממוחזרות במגוון גדלים ונפחים. חבית הפלסטיק מגיעה בגדלים שונים החל מ- 40 ליטר ועד 220 ליטר
צרו איתנו קשר עוד היום ואנחנו נדאג לספק לכם את החבית המתאימה לצרכים שלכם ובמחיר אטרקטיבי במיוחד.

עדן מיחזור – אנחנו ממחזרים ואתם מרוויחים

חבית פלסטיק – הפתרון הנכון לשינוע ואחסון.

כל מי שעוסק בייצור או בהפצה של מוצרים שונים, מוצא את עצמו מול דילמת השינוע והאחסון. כאשר מדובר על חומרים מסוכנים האתגר גדול אף יותר. יש מקרים בהם מדובר על הובלה יבשתית על כבישי ישראל, ופעמים על הובלה ימית אל מעבר לים. חביות פלסטיק איכותיות הן הפתרון. החביות הללו ישמשו לאחסון החומרים ובאמצעותם אפשר יהיה להעביר את התכולה בקלות אל היעד.

למה משמשות חביות הפלסטיק?

חביות הפלסטיק משמשות למטרת איסוף מי גשמים, אגירת מים אפורים, כבישת זיתים, אחסנת חומרים רטובים או יבשים, כמשקולות ועוד. כאשר מצטיידים בחביות חשוב מאוד לבחון את האיכות שלהן ואת ההתאמה לתפקיד לשמו יועדו. שכן עבור כל צורך שהוא יש לבחור את החבית המתאימה בגודל ובמבנה הרצוי.

חביות פלסטיק ממוחזרות זו המומחיות שלנו

אצלנו ניתן להשיג חביות פלסטיק בגדלים שונים. החל מארבעים ליטר ועד 220 ליטר. תוכלו להגדיר מהו הנפח והשימוש הרצוי לכם ואנחנו נספק לכם את החבית המתאימה. יש ברשותנו חביות בעלות תכונות שונות. יש חביות שמתאימות לשימוש בתחום מוצרי המזון לעומת חביות שעונות על הצרכים בתעשיית הכימיקלים או הקוסמטיקה. כאשר לקוח פונה אלינו נכוון אותו לבחירה הנכונה ולמציאת החבית שתענה על הצורך שלו ותספק לו מענה מתאים למטרה שלו.

סוגי חביות פלסטיק

  • חבית פלסטיק עם מכסה – קיים במלאי חביות עם מכסה. החביות הללו מתאימות למגוון שימושים כמו אחסון חומרים יבשים מסוגים שונים. קיימים מכסים מתברגים שמבטיחים סגירה חזקה ועמידה. כמו כן יש חביות בעלות מכסה ובנד מתכת.
  • חבית פלסטיק עם שני פתחים – עבור אחסון נוזלים אנחנו מציעים חביות בעלות שני פתחים. הפתחים מאפשרים שימוש נוח ויעיל בהתאם לצורך שלכם. לכל פתח יש פקק איכותי שסוגר היטב את הפתח להובלה בטוחה.

סוגי חביות נוספות:

המוטו שלנו

החביות שברשותנו יהיו תמיד נקיות ומתאימות לשימוש שלכם. נספק לכם ידע מקצועי ונתאים עבורכם את החבית במדויק לצורך שלכם. כך שאם אתם צריכים חביות לכל צורך שהוא אתם מוזמנים לפנות אלינו. בנוסף אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים אצלנו מחירים משתלמים. אנחנו גובים מחיר נוח ומתחרים עם כל החברות המובילות בתחום הן בשירות שאנחנו מציעים והן בתמחור שלנו.
צריכים חביות פלסטיק? עדן מיחזור זאת הכתובת שלכם לכל צורך שהוא בתחום החביות. פנו אלינו עוד היום והתרשמו ממבחר מוצרים וחביות. אצלנו תמצאו את החבית שתתאים לשימוש שלכם ותמלא את המטרה!