חביות UN

חביות מאושרות לפי תקן בינלאומי מחמיר לצורך שינוע ואחסון.

צריכים לשנע חומרים מסוכנים? חשוב לכם להיות בטוחים שאתם פועלים על פי התקנים, והחומרים שאתם מאחסנים לא ניזוקים? דרשו חביות UN.

אם אתם עוסקים בתחומי התעשייה השונים אתם בוודאי מוצאים את עצמכם מעת לעת זקוקים לחביות בגדלים שונים, לצורך אחסון חומרים או העברתם ממקום למקום. חשוב לכם בוודאי להיות בטוחים שהחומרים שלכם מוגנים בתוך כלי קיבול יציבים ועמידים ולא נגרם להם או לכלי הקיבול, נזק. כאשר מדובר על חומרים רגישים או מסוכנים הדבר חשוב עוד יותר. אתם חלילה לא רוצים לגרום לנזק לסביבה או לחשוף את החומר הכימי לאוויר העולם בצורה לא מבוקרת. וודאו שהחביות שאתם קונים הן חביות בתקן בינלאומי – חביות UN.

חביות UN בטיחותיות ובעלות תקינה עולמית

עמידות – קיימות בשוק חביות מסוגים שונים. חבית UN עשויה מחומר עמיד וחזק, כזה שמגן על החומר שבפנים. החבית עתידה לעשות דרך ולעבור ממקום למקום. בזכות עמידותה וחוזקה היא אכן תכיל את החומר ותביא אותו בשלום אל היעד ללא נזקים בדרך.
סגירה הרמטית – החבית חייבת להיות סגורה הרמטית כדי שהיא תגיע אל היעד בלי טפטופים או נזילות. קיימות חביות בעלות אפשרויות סגירה שונות, מכסה שמתברג על ראש החבית, מכסה הנסגר עם בנד ועוד. כמו כן עבור אחסון חומרים נוזליים מומלץ לבחור חבית בעלת שני פקקים. הפקקים הללו יאפשרו מילוי וריקון מבוקר ללא חשש של נזילות.
סימון – כדי לאפשר שימוש בטוח חשוב מאד שתהיה לכם האפשרות לסמן את החבית ולרשום עליה בצורה ברורה ולא מחיקה מה היא מכילה. כך שאם היא מכילה חומר דליק או מסוכן, זה יהיה רשום בגדול מבחוץ. כך ידעו כיצד להתייחס לחבית לכל אורך הדרך. ולא לגרום לנזקים לחומר שבתוך החבית או לסביבה.
ניקיון – על מנת להבטיח שימוש נכון ללא נזקים חשוב מאוד לוודא כי החבית נקייה ומתאימה לשימוש שלכם. חביות UN יעברו תהליך ניקיון יסודי לפני השימוש. הניקוי והעיקור של החביות נעשה בעזרת כלים מתקדמים וייעודיים.
התאמה למטרה – חשוב מאוד לדעת שלא כל חבית מתאימה לכל שימוש. חובה לוודא כי החבית מתאימה לחומר ועשויה להכיל אותו ללא כל נזק. לדוגמה, יש חומרים שנגרם להם נזק בבואם במגע עם מתכת. לכן לא יתאים לבחור בחבית מתכת לצורך האחסון שלהם. לעומת זאת, חביות אפוקסי, מתאימות למגוון שימושים הודות לחומר המצפה את פנים החבית.

חביות UN קונים מעדן מיחזור


במיוחד ברכישת חביות UN, יש להתייעץ עם מומחה לצורך התאמת השימוש והחומר לסוג החבית. מעונינים בחביות בעלות תקן UN ?צריכים להעביר חומר ממקום למקום ומחפשים את כלי הקיבול המתאים? מחפשים את החביות האיכותיות והמתאימות לצורך אחסון חומרים מסוימים? אצלנו בעדן מיחזור תמצאו את מבוקשכם.

אנחנו נבין את הצורך שלכם, נציג בפניכם את החביות שברשותנו וניתן לכם את ההצעה המתאימה והמשתלמת ביותר עבורכם. בעדן מיחזור אנו פועלים על פי התקנים המחמירים ביותר כך שאתם יכולים להיות בטוחים שעשיתם בחירה חכמה. צרו עמנו קשר על מנת לשכור או לרכוש חביות ממוחזרות עם תקן UN.