רכישת מלאים ופינוי מחסנים

לקבלת שירות בתחום רכישת מלאים ופינוי מחסנים, חשוב לבחור בחברה מקצועית.
חברת עדן מיחזור תיתן לכם תגובה מהירה ותפנה את הסחורה במקצועיות וביעילות מקסימלית.
חברת עדן מיחזור עובדת על פי דרישות התקנים והחוק.


מתי צריך שירות של רכישת מלאים ופינוי מחסנים?

פינוי מחסנים

מעבר משרדים או סגירת חברה

כאשר חברה או מפעל עוברים ממקום אחד לשני או במקרה של סגירת חברה נדרש בד"כ פינוי רב של סחורה ישנה שהצטברה במהלך השנים. ברוב המקרים מדובר על סחורה מגוונת ביותר הכוללת חלקי פלסטיק, ציוד, רכיבים אלקטרוניים, ציוד אלקטרוני וכדומה.

פינוי מלאי ישן
יש לכם מחסן והוא עמוס כולו בתכולה רבה. אתם מעוניינים לפנות אותו. המשימה מורכבת ובהחלט עלולה להיות קשה מכדי לבצע אותה בכוחות עצמכם. על פי החוק, לא ניתן לפנות כמויות גדולות של פסולת מסוגים שונים אל מתקן האשפה העירוני. זה לא חוקי. אז מה כן ניתן לעשות? התשובה לשאלה זו נמצאת אצל בעלי המקצוע בתחום הפינוי. הם אלו שמכירים את התחום ויש להם את היכולת להעביר כל מוצר ופריט למקום הנכון. הם יוכלו לשלוח את החפצים למיחזור ולהימנע מביצוע פעולות בלתי חוקיות.

אל מי לפנות?

אם אתם מתלבטים באשר לשאלה זו אנחנו גאים להציג לכם את השירות שלנו. אנחנו בחברת עדן מיחזור עוסקים בתחום מיחזור החומרים השונים. אנחנו פועלים ללא לאות על מנת לשמור על איכות הסביבה ולמנוע הטמנה של מוצרים או חומרי גלם שיש למצות אותם ולעשות בהם שימוש חוזר. בנוסף אנחנו משלמים עבור הסחורה ללקוח ומספקים לכל לקוח את השירות הנדרש תוך עמידה בלוח זמנים. חשוב לנו לציין שכל שלבי העבודה שאנחנו מבצעים נעשים כנדרש בתקנים. כך שאין לחשוש מפני זיהומי אוויר או חריגה במהלך עבודת הפינוי.

אנו בעדן מיחזור נבצע את הפינוי בצורה מקצועית ומהירה ובמחיר משתלם. פנו אלינו להערכת שווי ואיכות הסחורה. הערכת המלאי והצעת המחיר אינה מחייבת וניתנת ללא תמורה.